Ceny fotografii ślubnej w Rzeszowie…

Jakie są ceny zdjęć ślubnych w Rzeszowie? Okazuje się że na to pytanie dość ciężko znaleźć odpowiedź. Powód? Tylko nieliczni rzeszowscy fotografowie ślubni podają na swoich stronach cenniki usług. Zauważyłem to zresztą stosunkowo niedawno i można powiedzieć iż całkiem przypadkowo. Mianowicie z powodu braku wolnego terminu zmuszony byłem odesłać swoich znajomych do konkurencji. Gdy jakiś czas później spotkałem ich dowiedziałem się że poszukiwanie dobrego fotografa ślubnego z jasno określonym cennikiem jest w Rzeszowie prawdziwą gehenną. Trochę im nie dowierzałem więc postanowiłem w zaciszu domowym spytać dobrego wujaszka Googla. Wpisałem więc w wyszukiwarkę najbardziej adekwatne frazy.

Były to; „fotograf ślubny Rzeszów ceny” oraz „fotografia ślubna Rzeszów ceny”. Oczywiście wyszukało mi naprawdę sporo wyników organicznych jednak w miażdżącej liczbie  przypadków były to rezultaty godne spamu. Z pośród bez mała dwudziestu zbadanych rezultatów tylko trzy okazały się wartościowe i faktycznie zawierały oferty cenowe  ślubnych usług fotograficznych.

Bez-nazwy-2

Cóż dane mi więc było  stanąć po drugiej stronie sceny i  dziś już wiem, że Wy Młodzi naprawdę nie macie lekko. Wybór jest niby szeroki jednak zawsze wymaga gruntownego researchu a to z kolei pochłania cenny czas.

Dobra fotografia ślubna niewątpliwie jest formą sztuki.  Osobiście jednak powiem, że nie jest ona przecież żadnym dobrem luksusowym, którego cen po prostu nie wypada podawać z marszu. Nie kupujemy tu bowiem van Gogha czy też Renoira ;-D

 

Attribution link:
<a href=”http://www.freepik.com/free-photos-vectors/label”>Label vector designed by Freepik</a>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *