Zdjęcia z nocy poślubnej Rodzący się trend czy ekscesy nielicznych?

W naszą codzienność niestety coraz śmielej wkrada się „tolerancja” oraz erotyzm. To co jeszcze 10 -20 lat temu stanowiło temat tabu, obecnie jest na porządku dziennym. W tym wszystkim nagość sprzedaje się najlepiej bo jest najłatwiejszą formą prowokacji. Zjawisko to dotyczy nie tylko życia społecznego ale przede wszystkim branż związanych z kreowaniem opinii publicznej, a więc telewizji, filmu, prasy oraz fotografii. Nie dziwi więc fakt, że na rynku usług fotograficznych od pewnego czasu mówi się o tzw. fotografowaniu nocy poślubnej.

 

Czy tak naprawdę mamy do czynienia z rodzącym się trendem ? Cóż… Wszystko zależy od tego co rozumiemy gdy mówimy o tego typu zdjęciach. Należy tu bowiem odróżnić perwersję od zwykłych i pozbawionych nagości ujęć, dla których przysłowiowa alkowa jest jedynie planem zdjęciowym. Tłem, które ma lekko podgrzać klimat.

 

Zmysłowa sesja vs. nieobyczajny kicz…

shoes-1014606_1920

Robiąc zdjęcia na weselach nie raz pytany jestem czy wykonuję również reportaże z nocy poślubnej. Oczywiście pytania te padały w formie niby żartu… ;-D Wiele osób nasłuchało się bowiem jakichś urban legends…

Jako fotograf ślubny z Rzeszowa muszę jednak zdementować tego typu historie ;-D W rzeczywistości bowiem takie reportaże nie mają racji bytu. To zaś co czasem się słyszy to echa bardzo rzadkich ekstrawagancji, które może i się zdarzają ale w zepsutych celebryckich kręgach.

woman-801990_1920 (2)

Noc poślubna jest jednym z najbardziej intymnych przeżyć. To szczególny czas, w którym dwoje ludzi po raz pierwszy jako mąż i żona ofiaruje sobie siebie nawzajem. Jako fotograf ślubny po prostu nie wyobrażam sobie tego typu sytuacji… MASAKRA ;-D

 

Attribution link:
<a href=”http://www.freepik.com/free-vector/couple-in-bed_766817.htm”>Designed by Freepik</a>

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *