505 957 048

slonecznykadr@gmail.com

Maciej Marszałek

Słoneczny Kadr

ul. Rejtana 16 C

Rzeszów

Formularz kontaktowy

faq_tekst

Wszystko zależy od Państwa decyzji. Możliwy jest plener w dniu wesela lub innym uzgodnionym terminie. Większość Par decyduje się na plener w innym gdyż jest to o wiele bardziej komfortowe oraz korzystniejsze rozwiązanie.

Jako profesjonalista zabezpieczony jestem na wypadek wszelkiego rodzaju awarii sprzętowych. Na zlecenie zabieram ze sobą zawsze aparat zapasowy. Ponad to cały mój sprzęt skompletowany jest podwójnie.

Tak posiadam stosowne zezwolenie Kurii Rzeszowskiej. Uprawnia mnie ono do fotografowania w kościołach oraz innych miejscach sakralnych.

Tak. Jeżeli planują Państwo ślub w niedzielnym terminie chętnie udzielę Państwu bonifikaty.

Niestety nie. Nie da się jednocześnie fotografować oraz filmować tak by obydwie te czynności wykonywać na najwyższym profesjonalnym poziomie. Współpracuję jednak z kilkoma zdolnymi kamerzystami i w razie potrzeby chętnie Państwu kogoś polecę.

Przeważnie towarzyszy mi asystent. Jednakże wszystko zależy również od specyfikacji samego zlecenia. Przykładowo zawsze zabieram asystenta na zdjęcia plenerowe oraz te zlecenia, które oprócz tradycyjnego reportażu ślubnego obejmują również polaroidy ślubne lub też inne formy fotografii natychmiastowej.

Jeżeli nie mają Państwo swoich wybranych miejscówek to chętnie posłużę swą kreatywnością. Mam setki pomysłów. Znam i wciąż poznaję wiele pięknych miejsc. Miejscówki te czekają tylko na Państwa. Chcę bowiem za każdym razem oferować Państwu coś wyjątkowego i na wyłączność.

Standardowo fotografuję do godziny pierwszej po północy. Jednakże istnieje możliwość przedłużenia moich usług.

Pracuję na wysokiej klasy aparatach pełnoklatkowych. Używam bardzo jasnych obiektywów stałoogniskowych. Dla bardziej dociekliwych osób dodam, że gustuję w systemie Canon 😀

Najczęściej działam na terenie Województwa Podkarpackiego. Głównie Rzeszów oraz sąsiednie miejscowości. Jednakże realizuję również zlecenia wyjazdowe na terenie całek Polski oraz poza jej granicami.

Tak i robię to z wielką przyjemnością gdyż kocham podróże i nowe horyzonty. Wbrew pozorom zagraniczny plener ślubny wcale nie musi być drogim wyjazdem.

Mówię dobrze po angielsku i chętnie przyjmuję zlecenia zagraniczne. Obsługuję głównie teren Niemiec. Austrii oraz Wielkiej Brytanii.