Sztuka, Impresja i Serce

Uchwycić nieuchwytne. Wbrew pozorom jest to możliwe. Za każdym razem gdy do ręki biorę aparat czuję się naprawdę wyjątkowo. Wszystko staje się jakby ostrzejsze. Czas zwalnia. Zatrzymuje się…

Każdy dobry fotograf jest zarazem artystą i iluzjonistą. Potrafi zręcznie zakpić sobie z czasu podkradając mu chwile. Później te chwile zamknięte w kadry żyją własnym życiem. Wciąż snują niekończącą się opowieść.

Dawno… dawno temu… chciałem zostać prawnikiem. Ukończyłem prawo. Pracowałem też w zawodzie. Wszystko to jednak nie sprawiało mi wielkiej satysfakcji. Od dziecka za to ciągnęło mnie do fotografii. Cóż… chyba zawsze byłem bardziej artystą niż kimś innym. W końcu poszedłem za głosem swego serca i zawodowo zająłem się fotografią.

Od tego czasu minęło już dobrych parę lat a ja mimo wielu poświęceń ani razu nie żałowałem swojej decyzji. Uśmiechnięty idealista i młody dżentelmen. Stuprocentowy fotograf. To cały ja.

omnie_top
8

lat doświadczenia


omnie_bottom
omnie_top
346577

wykonanych zdjęć


omnie_bottom
omnie_top
4374

wypitych kaw


omnie_bottom
omnie_top
100

% zadowolonych klientów


omnie_bottom

Najnowsze realizacje

NAJNOWSZE WPISY

2 sierpnia 2016

Zoom do fotografii ślubnej…?

              Tytuł artykułu dla starych foto – wyjadaczy zabrzmi dość prowokacyjnie. Wiem, że od razu pojawią się głosy, że nie […]
31 maja 2016

Zdjęcia z nocy poślubnej Rodzący się trend czy ekscesy nielicznych?

W naszą codzienność niestety coraz śmielej wkrada się „tolerancja” oraz erotyzm. To co jeszcze 10 -20 lat temu stanowiło temat tabu, obecnie jest na porządku dziennym. […]